2007 / 07 / 25 Europos Sąjungos struktūrinių fondų remiami mokymai UAB Projektų centre jau vyksta!

2006 m. kovo mėn. 6 d. buvo pasirašyta trišalė paramos sutartis Nr. 273-ESF/2004/2.2.0-02-173 tarp LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, paramos fondo Europos Socialinio Fondo agentūros (ESF) ir UAB Projektų centro.

Remiantis šia sutartimi, UAB Projektų centras ir UAB "TOC sprendimai" pasirašė mokymo paslaugų teikimo sutartį, pagal kurią UAB "TOC sprendimai" konsultantai atlieka bendrovės veiklos analizę, teikia konsultacijas veiklos efektyvumo didinimui, veda mokymus UAB Projektų centro ir UAB Energetinių projektų centro darbuotojams.

Šiuo metu jau pravesti įvadinio mokymo į veiklos optimizavimą kursai. Taip pat išdėstyti efektyvaus projektų valdymo bei asmeninio laiko valdymo kursai. Šiuo metu vyksta ir kompiuterinio raštingumo kursai, kurių metu bendrovės darbuotojai mokomi dirbti su MS Project Server programa, skirta patogiam projektų planavimui, grafikų sudarymui, užduočių atlikimo kontrolei. Kaip ir buvo planuota, mokymuose dalyvauja ir anksčiau įsidarbinę, ir nauji bendrovių darbuotojai. Mokymai apima daugiau nei devynių skirtingų pareigybių darbuotojus.

Šiais metais dar planuojama pravesti kursus tokiomis temomis: informacijos valdymas, vidinė komunikacija ir derybos. Gilinant kompiuterinio raštingumo žinias, darbuotojai bus apmokomi dirbti su MS Outlook programa, skirta vidinės komunikacijos pagerinimui ir užduočių paskirstymui bei kontrolei.

Grįžti į naujienų sąrašą

Buvęs Kitas